1000 Online Her Zdarma - Superhry

Emulator

Ke hraní našich her musíte mít v počítači nainstalovaný emulátor

Návod k použití emulátoru Stáhnout emulátor

Stáhnout emulátor : "ZDE"

Podrobný videonávod jak spustit naše hry ( Instalace emulároru trvá asi 4 minuty )

Dodatek k návodu 1) pokud do emulátoru přidáváte další hry je potřeba po přidání vždy zmáčknout klávesu F5, aby se vám nové hry v seznamu zobrazily !

 

Podrobný textový návod jak spustit naše hry (pouze pro případ, že něčemu nerozumíte ve videonávodu)

1) V horní části této stráky kliknete na tlačítko "ZDE" vedle nápisu Stáhnout Emulátor. Soubor mame.zip stáhněte třeba na plochu vašeho počítače a tento soubor v programu winrar rozbalte. Program winrar by se měl spustit sám když na soubor mame.zip kliknete dvakrát myškou. Na ploše by se vám měla objevit složka s názvem MAME a v ní mnoho souborů.

2) Nyní je potřeba si stáhnout hru, která se vám líbí, takže například pod písmenem P, si můžete nají hru Punisher. Když článek otevřete, můžete si přehrát video ze hry a pod videem klikněte na nápis " Download " čímž stáhnete vaši hru. Na ploše se vám objeví zip soubor s názvem punisher.zip. Ten nerozbalujte !!! Klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte položku " vyjmout "

3) Nyní si opět otevřete složku MAME, a dále otevřete podsložku s názvem "roms" Ta je prázdná. Nyní v této složce klikněte pravým tlačítkem a vyberte položku "vložit". Potom by se vám měl v této složce objevit soubor punisher.zip, což je hra, kterou jste si stáhli a kterou si chcete zřejmě zahrát :-)

4) Vraťte se zpět do hlavní složky MAME a úplně dole objevíte soubor s modro oranžovou ikonkou a názvem "Mame32". Na něj dvakrát klikněte, čímž ho spustíte.

5) Objeví se vám menu herní konzole mame. V prvním sloupci z leva můžete vidět pod sebou spoustu nápisů. Klikněte na druhý nápis s názvem "Avaiable"  Nyní se vám ve sloupci uprostřed objeví soubor s punisher, na který klikněte.

6) Objeví se vám jakási tabulka s bílými nápisy. Nyní zmáčkněte na své klávesnici písmeno "O" a potom "K". Objeví se další tabulka, kde většinou už stačí zmáčnout třeba mezerník.

7) Tak hurá hra se spustila. Nyní si v levé části klávesnice klávesou "5" (pod klávesou F4) namačkejte herní kredity. Namačkejte si třeba 3x. Nyní hru spustíte klávesou "1" umístěnou těsně vpravo dole pod klávesou Esc.

8) Většina her se ovládá sipkami a klávesami CTRL, ALT, Mezerník někdy i Shift. To všechno v levé části klávesnice.

Anketa

Kamaradi

Zajimaji vas ucinky kratomu ? Jeho davkovani, jak jej pripravit ? Doba pusobeni, zravotni rizika spojene s uzivanim kratomu, dale pak dotazy jestli je kratom legalni, predevsim vsak zakladni otazku Co je to kratom ? Pokud chcete vedet odpovedi na tyto dotazy staci nasledovat vyse uvedeny link.

Hraj skvělé superhry na webu Hry-1001-hry.cz

Are you looking for best mame roms ? You can download thit romsf from www.romsformamem.com.

Mitragyna Speciosa jinak nazývaný také kratom. Je to zázrak, který vám může pomoct v každodenním životě. Skvělý bílý kratom zažene únavu I na několik hodin, zelený kratom tě nejen povzbudí, ale I pozvedne tvou šaptnou a skleslou náladu. No a nakonec červený kratom, ten tě přjemně zklidní a ty můžeš v klidu relaxovat třeba při poslechu hudby.