1000 Online Her Zdarma - Superhry

Emulator

Ke hraní našich her musíte mít v počítači nainstalovaný emulátor

Návod k použití emulátoru Stáhnout emulátor
Kategorie: Relax hry

Paperboy

Paperboy
Hodnocení: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4.6 / 10
 
Počet spuštění: 4827

Většinu našich her může hrát najednou více hráčů. "Hry pro dva"

 

Popis hry

Je ti 9 let, ale už ve svých devíti letech máš podnikavého ducha a chceš si na prázdninách vydělat nějaké peníze. V novinách jsi se dočetl že hledají někoho na brigádu na rozvážení novin. OK. řekl sis jdu na to ! Na svém kole rozvážej noviny a házej je ze svého kola ke prahu dveří domů, které jsou zákazníky novin Sun. Ty domy, které jsou tmavé a černé ti tví zákazníky nejsou a tam noviny neházej, protože jich zase tolik nemáš a za chvíli jsou pryč. Na své cestě může i balíky s novinami sebrat a máš tak na další rozvoz. Během své cesty se musíš vyhýbat, pouličním rváčům, autům, nebo můžeš svou přítomností a dobrým hodem novin vyrušit třeba zloděje, který se chce vloupat do domu, kde právě rozvážíš noviny.

Až všechny noviny rozvezeš dojedeš na křižovatku, kde se prohání krásné slečny ve svých kabrioletech. Musíš si dát velký pozor a velmi rychle přes cestu přejet, zrovna ve chvíli, kdy nikdo nejede. Když se ti to podaří, dojedeš na terréní cyklistickou dráhu, kde můžeš skákat přes různé překážky a noviny, které ti zbyly, házet do terčů, za což dostáváš body navíc. Nakonec dojde tvým zaměstnavatelem k zhodnocení dne a pokud jsi vše rozvezl správně postupuješ do dalšího dne.

Ovládání

Po stáhnutí hry a přidání do složky rom, nikdy ve spuštěném emulátoru nezapomeňte zmáčknout klávesu "F5", jinak se vám přidaná hra v seznamu her nezobrazí !!!

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nebyly přidány žádné komentáře.